Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Stolik Podróżnika z mapą Polski - wygodnie i bezpiecznie

Stolik Podróżnika z mapą Polski - wygodnie i bezpiecznie

Stolik Podróżnika
Dodano: 19. 03. 2014
Tagi: Dziecko, Dziecko w podróży, Stolik Podróżnika

Program Ogólnopolskiej Inspekcji Fotelików cieszą się rokrocznie ogromną popularnością wśród rodziców( Najbliższe spotkanie odbędzie się w Legnicy w sobotę 5 czerwca). Niezależni eksperci sprawdzali czy foteliki są prawidłowo zamontowane i dobrane do samochodu. I to właśnie od nich wyszła rekomendacja dla Stolika Podróżnika.

Stolik Podróżnika
Stolik Podróżnika
Stolik Podróżnika
Stolik przydaje się w trakcie jazdy samochodem, pociągiem i autokarem lub w czasie lotu samolotem. Rośnie razem z dzieckiem. Przeznaczony dla dzieci od około 1 roku życia. Jest idealny do układania puzzli, czytania książeczek, rysowania czy nawet jedzenia. Wysokie ścianki boczne uniemożliwiają spadanie drobnych elementów na ziemię.
Posiada mapę Polski, dzecko w czasie jazdy ma możliwość śledzenia trasy. Młodsze poznają zwierzęta, które są spotykane na danym obszarze kraju, starsze uczą się geografii. Pasuje do większości fotelików samochodowych oraz do wózków posiadających pałąk. Produkt wyprodukowano w Polsce jego cena to około 129zł.

Stolik Podróżnika
Stolik Podróżnika
Stolik Podróżnika
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Stolik Podróżnika z mapą Polski - wygodnie i bezpiecznie

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: