Strona główna » Aktualności » Sto Lat Veturilo - prezenty czekają!

Sto Lat Veturilo - prezenty czekają!

Veturilo
Dodano: 02. 08. 2013
Tagi: Rower, Veturilo

Mija rok od uruchomienia systemu Veturilo. Jego popularność z dnia na dzień rośnie, do kasy miasta wpływa blisko 300 tys. złotych miesięcznie. Z okazji urodzin, na użytkowników czekają niespodzianki! Na początek ta słodka!

Do stacji i rowerów Veturilo doczepione są tysiące niebieskich balonów urodzinowych. Rowerzyści mogą wymieniać je na darmowe pączki wystarczy pojechać z takim balonem od godz. 9.00 do głównego punku urodzinowego Veturilo, pod pomnikiem Kopernika na Krakowskim Przedmieściu, by wymienić go na jeden 1 500 pączków!

Veturilo
Veturilo
Veturilo
Obowiązuje zasada: jeden pączek dla jednego rowerzysty miejskiego. To nie wszystko, ponieważ 1 000 pączków czeka również w czterech cukierniach Camargo:
  • Stare Miasto, ul. Świętojańska 21, godziny otwarcia: 9.00-20.00
  • Centrum, pl. Defilad 1, wejście od ulicy Marszałkowskiej, godziny otwarcia: 8.00-16.00
  • Żoliborz, ul.Mickiewicza 27, wejście od ulicy Felińskiego, godziny otwarcia: 8.00-20.00
  • Bielany, ul. Reymonta 6, godziny otwarcia: 8.00-20.00
Dodatkowo 2 sierpnia od rana na wybranych stacjach Veturilo pojawi się 10 rowerów oznaczonych czterema konkursowymi grafikami  z reklamą partnerów na nadkolach („skrzydełkach”). Wystarczy na takim rowerze przyjechać o 12:30 pod pomnik Kopernika, by odebrać jedną z wartościowych nagród.
Do wygrania:  podwójny bilet lotniczy od LOT do wybranego miasta w Europie, bon o wartości 300 zł na zakupy w Galerii Mokotów i drugi w galerii Arkadia oraz  jeden z pięciu telefonów od Heyah.
Autor: .
Źródło: veturilo.waw.pl
0
Komentarze do:

Sto Lat Veturilo - prezenty czekają!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl