Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Spotkanie z Tomaszem Gollobem - "Testament diabła. 44 historie z życia mistrza".

Spotkanie z Tomaszem Gollobem - "Testament diabła. 44 historie z życia mistrza".

Tomasz Gollob
„Testament diabła. 44 historie z życia mistrza” to pierwsza książka, w której ikona światowego żużla, Tomasz Gollob, mówi szczerze o najważniejszych momentach i zakrętach swojej kariery. W najdrobniejszych szczegółach i bez taryfy ulgowej analizuje wielkie triumfy, ale też stracone szanse.

Tomasz Gollob
Tomasz Gollob
Tomasz Gollob
Współautor książki Dariusz Ostafiński, świadek kariery Mistrza, pokazuje, jak sportowiec dojrzewał do najważniejszych laurów. Niezwykle inspirująca lektura o wyjątkowym człowieku.

Spotkanie z Tomaszem Gollobem i Dariuszem Ostafińskim odbędzie się 28 marca 2015 r., o godzinie 14:00 w Empiku w Arkadii (Warszawa, al. Jana Pawła II 82).
Prawie 44-letni, pochodzący z Bydgoszczy Tomasz Gollob to jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w historii zarówno na arenie krajowej jak i międzynarodowej. 7-krotny mistrz świata na żużlu (1 raz indywidualnie w sezonie 2010 i 6 razy z drużyną w sezonach 1996, 2005, 2007 i 2009-2011).

Osobowość Roku 2010 FIM. 30-krotny mistrz Polski w różnych konkurencjach (7-krotny drużynowo, 9-krotny indywidualnie, 11-krotny w parze, 3-krotny młodzieżowy indywidualnie i 1-krotny młodzieżowy w parze). Zdobył także drużynowe mistrzostwo Wielkiej Brytanii z drużyną Ipswich Witches w 1998 roku i drużynowe mistrzostwo Szwecji z drużyną Västervik Speedway w 2005 roku.

Od sezonu 2013 startuje w indywidualnych mistrzostwach Europy na żużlu.
Autor: .
Źródło: Facebook, wikipedia
0
Komentarze do:

Spotkanie z Tomaszem Gollobem - "Testament diabła. 44 historie z życia mistrza".

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl