Strona główna » Sporty motorowe
Verva Street Racing wraca do korzeni!
K. Szreder // 10. 08. 2016

Najszybsze, najdroższe, najbardziej zaskakujące samochody, sportowa adrenalina towarzysząca wyścigom, koncerty i moc atrakcji dla najmłodszych – to czeka odwiedzających tegoroczną edycję... więcej »

Teściowa szefa F1 uwolniona z rąk porywaczy!
K. Szreder // 01. 08. 2016

85-letni szef Formuły 1 Bernie Ecclestone przeżył w ubiegłym tygodniu chwile grozy. Chociaż ciężko powiedzieć czy były to chwile grozy czy może ulga, bo relacje na lini teściowa-zięć... więcej »

Fernando Alonso daje wycisk nowej Hondzie NSX
. // 09. 07. 2016

Fernando Alonso, gwiazda zespołu McLaren Honda, startującego w Formule 1, zrobił sobie przerwę od wyścigów, aby zasiąść za sterami nowego modelu NSX. W ramach ekskluzywnego wydarzenia... więcej »

Klaudia Podkalicka w Rajdzie Polski
. // 03. 07. 2016

Klaudia Podkalicka, obok Krzysztofa Hołowczyca, otworzy tegoroczny Rajd Polski. Wystartuje z numerem 000 i będzie jedyną kobietą za kierownicą samochodu w tej imprezie. Zobacz także: Klaudia... więcej »

Klaudia Podkalicka: kierunek - Dakar
. // 26. 06. 2016

Klaudia Podkalicka miała 13 lat, gdy zaczęła przygodę ze spotem samochodowym. Startowała w KJS-ach, gdy skończyła „osiemnastkę” - wystartowała w Pucharze Kia Picanto. więcej »

Kobieta w męskim sporcie. Karolina Pilarczyk zadebiutowała w DriftMasters GP
. // 23. 06. 2016

Piękne kobiety i szybkie samochody - to bardzo częste połączenie. Rzadko jednak w takiej konfiguracji, że to kobieta siedzi za kółkiem. A tak jest w przypadku Karoliny Pilarczyk. więcej »

Następne »« Poprzednie

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl