Strona główna » Tagi - Kobieta » Sport
Jonas inteligentny parasol Poznaj Jonasa - pierwszy na świecie inteligentny parasol!
. // 04. 08. 2016

Łapka w górę, kto nigdy nie zgubił parasolki lub parasola? Ja dawno nie zgubiłam, chyba z wiekiem poprawia mi się pamięć, ale osobiście zgubiłam ich z pewnością kilka... więcej »

iHealth Wave iHealth Wave - pierwszy monitor aktywności fizycznej wspomagający pływanie
. // 06. 06. 2016

iHealth – znana amerykańska firma produkująca inteligentne akcesoria zdrowotne zarządzane za pomocą smartfona wprowadziła na polski rynek nowy model monitora aktywności fizycznej – iHealth... więcej »

trekking Na trekking gotowi – start! Czyli jak dobrze przygotować się do trekkingu po polskich górach?
. // 06. 06. 2016

Trekking to nic innego jak wielogodzinna, a niekiedy wielodniowa piesza wędrówka po górach. Obecnie, ten rodzaj aktywności staje się coraz bardziej popularną formą spędzania wolnego czasu czy... więcej »

Justyna Walaś Kobiece oblicze boksu. Plany Justyny Walaś na kolejny sezon
. // 12. 12. 2014

Mogłoby się wydawać, że nie ma bardziej niekobiecego sportu niż boks. Siła, walka, pot i zmęczenie. Trudno sobie w tej scenerii wyobrazić młodą dziewczynę. Nic bardziej mylnego. więcej »

Fitness Jesień kolekcje adidas nike Jesień na siłowni - kolorowe kolekcje
K. Szreder // 24. 11. 2014

Jasne, idziesz na siłownię/do parku/do przyjaciółki ćwiczyć a nie wyglądać, ale czy nie przyjemniej uwalnia się legendarne już endorfinki w ciekawym stroju? W modzie fitnessowej ma być... więcej »

Słowacja: Terchovska Dolina i 600 km tras rowerowych
ED // 24. 11. 2014

58 km od granicy polsko-słowackiej w Zwardoniu, a dokładnie w Terchovskej Dolinie położonej w słowackich górach Mała Fatra, które mają status parku narodowego, oznaczono aż 600 km tras... więcej »

Brak galerii dla tagu: Sport