Strona główna » Kobieta » Gadżety » Smoczki Keep-It -Kleenie - czysto i bezpiecznie

Smoczki Keep-It -Kleenie - czysto i bezpiecznie

keep it kleen smoczki
Dodano: 15. 10. 2014
Tagi: Gadżety, Dziecko, Smoczek, Keep-It -Kleenie

Kilka kilogramów słodkości postanowiło skończyć ze swoim wizerunkiem cudownego dziecka prosto z reklamy kaszek i rozpoczyna się aria w niebogłosy, ryk, krzyk i zgrzytanie zębami które dopiero się przebijają. Co zrobić? W pierwszym odruchu smoczek, gdzie jest smoczek. Jak już się znajdzie to jak na złość spadnie na ziemię. A tam super towarzystwo włosy kota, psa czy królika zmiksowane z piaskiem który wprosił się na kołach od wózka i sam Bóg wie czym jeszcze.

keep it kleen smoczki
keep it kleen smoczki
keep it kleen smoczki
Nie nie masz w domu pobojowiska, po prostu nie żyjesz w muzem i nie biegasz non stop z mopem, ale takiego towarzystwa dla najlepszego przyjaciela, swojego nadal wyjącego małego księcia opcjonalnie księżniczki nie chcesz. A przynajmniej nie zawsze. Bieg do łazienki czy kuchni z pewnością pozbawi Cię kilku kalorii, ale płacz dziecka może wchodzić na takie decybele, że nie chcesz ryzykować.
Zobacz także: W domu i w podróży - mata EZPZ  »
Recepta jest prosta smoczek wyposażony w pancerz! Oto Keep It Kleen firmy RazBaby. Smoczki w zetknięciu z podłożem chowają się w specjalną ochronną otoczkę, która zabezpiecza je przed zabrudzeniem. Ochronna otoczka połączona jest na stałe ze smoczkiem i wyposażona w otwory wentylacyjne, umożliwia swobodny dopływ powietrza. Absolutnie nie przeszkadza dziecku w użytkowaniu małego przyjaciela. Smoczek Keep-It-Kleen jest wykonany z silikonu, spełnia normy amerykańskie i europejskie w zakresie bezpieczeństwa. Takie to proste a jakie skuteczne. Do tej pory można je było zakupić wyłącznie na Amazonie. Jednak od kilku miesięcy ich dystrybucją w Polsce zajmuje się firma Pipistrello. Na ich stronie internetowej można sprawdzić, który sklep w okolicy oferuje produkty RazBaby.
keep it kleen smoczki
keep it kleen smoczki
keep it kleen smoczki
Autor: K. Szreder

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl