Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Smart Forstars - dla miłośników astronomii

Smart Forstars - dla miłośników astronomii

Smart Forstars
Dodano: 15. 09. 2012
Tagi: Smart, Smart forstars

Smart na nadchodzących wielkimi krokami Targach Samochodowych w Paryżu zaprezentuje się na bogato, a to wszystko za sprawą konceptu Forstars i bynajmniej nie jest to hołd dla żadnej gwiazdy. 

Kia Trackster czy Nissan Juke z pewnością czują oddech rywala na plecach, ponieważ koło stylistyki koncepcyjnego Smarta nie można przejść obojętnie, jest jakiś, wzbudza emocje, a o to przecież chodzi. 
Zobacz także: Smart Forstars - galeria »
Nadwozie mierzy 3,5 metra, pomimo takich rozmiarów nie wygospodarowano miejsca dla czterech osób, drobną rekompensatą w tej sytuacji może być duża powierzchnia bagażnika. Auto napędzane jest silnikiem ekologicznym o mocy 82 KM, którego prędkość maksymalna wynosi 130 km/h. 

Smart Forstars
Smart Forstars
Smart Forstars
Wisienką na torcie a jednocześnie rozwiązaniem zagadki genezy nazwy Forstars ma być szklany dach, dzięki któremu w czasie podróży nocą można obserwować niebo. Jeśli widok ciał niebieskich to dla nas za mało, mamy możliwość podziwiania gwiazd Hollywood bez wychodzenia z auta za pomocą zamontowanego w grillu projektora...
Smart Forstars
Smart Forstars
Smart Forstars
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Smart Forstars - dla miłośników astronomii

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: