Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Smart ForTwo - w rytmie disco

Smart ForTwo - w rytmie disco

Smart Disco
Dodano: 22. 03. 2011
Tagi: Odjechane, Smart, Smart ForTwo, Muzyka

Nie podejrzewałam, że Niemcy mogą lubować się w błyskotkach i klimacie dyskotekowym. Bardziej kojarzą mi się ze zwrotem „ordnung muss sein”, chociaż może i jest w tym jakiś porządek?

Jesienią pisałyśmy o Toyocie iQ Disco. A wraz z nadejściem wiosny w Berlinie pojawił się elektryczny smart, który podobnie jak Toyota przypomina mieniącą się kulę dyskotekową. 
Zobacz także: Toyota iQ Disco wyrusza w trasę koncertową »
Karoseria elektrycznego Smarta ForTwo została całkowicie pokryta kawałkami odbijającego światło szkła.  A jaki jest cel stworzenia takiej błyskotki?

Smart Disco
Smart Disco
Smart Disco
Otóż formacja artystyczna Apparatjik zaprojektowała i wykorzystała model do filmu zatytułowanego “Pixel City”, który zostanie wykorzystany do ich instalacji. Instalacja będzie wystawiona w Neue Nationalgalerie w Berlinie w dniach 26 i 27 marca. 


Smart jest oficjalnym sponsorem projektu zespołu Apparatjik. Zespół ten gra głównie muzykę elektroniczną, a należą do niego słynni muzycy: Magne Furuholmen (A-ha), Guy Berryman (Coldplay), Jonas Bjerre (Mew) oraz producent Martin Terefe. Co wyszło z połączenia muzyki elektronicznej, elektrycznego smarta i kuli dyskotekowej? Oceńcie same. Smart Disco
Smart Disco
Autor: E.Domańska/K.Szreder
0
Komentarze do:

Smart ForTwo - w rytmie disco

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl