Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Smart ForTwo Electric Drive Disney Edition - tylko dla Japonii

Smart ForTwo Electric Drive Disney Edition - tylko dla Japonii

Disney Smart
Dodano: 18. 09. 2014
Tagi: Smart, Smart Disney

Z czym kojarzy się Japonia? Herbata, origami, sztuki walki czy też kimono. Tak to wszystko się zgadza, ale wielu osobom Japonia przede wszystkim kojarzy się z kreskówkami, komiksami i mangą. Bez wątpienia mieszkańcy kraju Kwitnącej Wiśni są w tej branży najlepsi.

Czy Amerykańska Myszka Miki ma szansę przebicia? Łatwo nie będzie, ale próbować trzeba! Wyłącznie na tamtejszym rynku pojawi się edycja limitowana modelu Smart. Co będzie ją wyróżniało? Logotypy z Myszką Miki.

Disney Smart
Disney Smart
Disney Smart
Auto dostępne będzie w nadwoziu czarnym i czerwonym z żółtymi lusterkami bocznymi i białymi felgami na wzór głównego bohatera kreskówki. Wewnątrz czarna skóra z czerwonymi przeszyciami i logo wytwórni Disneya znajdujące się na dywanikach i zagłówkach.
Pod maską znajdzie się silnik o mocy 75 KM i 17,6 kWh litowo-jonowa bateria. Na jednym ładowaniu może przejechać 145 kilometrów rozpędzając się do setki w nieco ponad 11 sekund. Edycja limitowana zostanie ograniczona do 40 sztuk.
Disney Smart
Disney Smart
Disney Smart
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Smart ForTwo Electric Drive Disney Edition - tylko dla Japonii

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: