Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Skoda Superb Sportline za ponad 120 000 PLN

Skoda Superb Sportline za ponad 120 000 PLN

Skoda Superb Sportline
Na rynek wchodzi bogata wersja modelu Superb pozycjonowana poniżej topowej odmiany Laurin & Klement. Jako Sportline czeska limuzyna otrzymała szereg sportowych elementów. I to nie tylko z zewnątrz.

W porównaniu ze "zwykłą" wersją Skody Superb odmiana Sportline oferuje w stylistyce nadwozia takie elementy jak przeprojektowane zderzakami i kontrastowe wykończenie detali. Błyszczącą czernią pokryto ramkę atrapy chłodnicy, listwę w dolnej części przedniego zderzaka oraz relingi dachowe w wersji Combi.

Skoda Superb Sportline
Skoda Superb Sportline
Do tego dochodzi czarne wypełnienie reflektorów oraz antracytowe 19-calowe obręcze felg o wzorze Vega. W gamie przygotowano do wyboru łącznie osiem kolorów nadwozia, wśród których obok bieli i szarości pojawia się także czerwień Corrida i będący absolutną nowością metalizowany odcień Dragon Skin.
We wnętrzu też znajdują się sportowe elementy. Jak pokryte alcantarą fotele i perforowana trójramienna kierownica, dźwignia zmiany biegów ze skórzanym mieszkiem oraz nakładki na pedały w kolorze srebrnym.

Ceny od 120 170 złotych
Skoda Sportline oferowana będzie na polskim rynku w połączeniu z silnikami dostępnymi dla Superba poza podstawowymi wariantami benzynowym i wysokoprężnym. Na liście wyposażenia m.in. elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego XDS+, sportowe zawieszenie oraz dwustopniowa elektroniczna stabilizacja toru jazdy ESC.

Funkcja wyboru profilu jazdy Driving Mode Selection może być uzupełniona także o regulację adaptacyjnego zawieszenia Dynamic Chassis Control. W wersji Sportline pojawia się po raz pierwszy u Superba funkcja HMI Sport. Umożliwia ona podgląd temperatury oleju i płynu chłodzącego oraz wskaźnik siły odśrodkowej.

Tak wyposażony Superb dostępny jest w polskich salonach od 120 170 złotych – to auto ze 150-konnym silnikiem 1.4 TSI. Amatorzy wersji kombi powinni się natomiast liczyć z wydatkiem od 123 870 złotych w górę.

Superb Sportline zachowuje wszystkie promocyjne warunki finansowania oraz pakiet przeglądów w standardzie wyposażenia.
Autor: .
Źródło: samar
0
Komentarze do:

Skoda Superb Sportline za ponad 120 000 PLN

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: