Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Shark Skwal - kask z wbudowanymi diodami LED

Shark Skwal - kask z wbudowanymi diodami LED

Kask Skwal
Dodano: 18. 02. 2015
Tagi: Kaski, Kaski motocyklowe, Shark Skwal

Przezorny zawsze...widoczny, a zwłaszcza motocyklista na drodze. Marka Shark na nadchodzący sezon do oferty wprowadza kaski, które w standardzie mają zamontowane i homologowane światła LED. Diody umieszczono na szczęce oraz przy wlocie czołowym, odblaski znajdą się również pod tylnym spojlerem. Baterie zainstalowane wewnątrz kasku gwarantują długi okres pracy, jest to 8 godzin ciągłego świecenia lub 13 godzin przy trybie pulsującym. Po wyczerpaniu baterii podłączamy kask za pomoca kabla micro USB do ładowania. Proste!

Kask Skwal
Kask Skwal
Kask Skwal

Shark Skwal waży 1.470 g, został wyposażony w zintegrowaną osłonę przeciwsłoneczną, jego wnętrze jest wyjmowane i można je prać. Kask oferowany jest w kilku rozmiarach XS (53/54 cm), S (55/56 cm), M (57/58 cm), L (59/60 cm), XL (61/62 cm). Cena jaką trzeba zapłacić za nowoczesne technologie i większe bezpieczeństwo zależna jest od malowania na które zdecyduje się klient. Start już od 750 zł. 

Kask Skwal
Kask Skwal
Kask Skwal
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Shark Skwal - kask z wbudowanymi diodami LED

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: