Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Seat Mii - koronkowa robota!

Seat Mii - koronkowa robota!

Seat Mii koronki
Dodano: 05. 11. 2014
Tagi: Seat, Moda, Seat Mii

Moda i motoryzacja zawarły solidną sztamę. Czy kogoś dziwią buty inspirowane modelem samochodu czy torby tworzone pod konkretną markę? Zdecydowanie nie. Jednak jest taka gałąź po której producenci nadal stąpają nieśmiało, to bielizna. Szlaki przetarł kilka lat temu Mini, które razem z Brytyjskim producentem Agent Provocateur stworzył auto, które wspierało walkę z Aids.

Seat Mii koronki
Seat Mii koronki
Seat Mii koronki
Również Brytyjczycy maczają palce w wyjątkowej odsłonie Seata Mii. Ośmioosobowa ekipa, na której czele stoi Ashley Joiner wykonała replikę auta z koronkowej bielizny. Ot hiszpańska marka, hiszpańska koronka to miałoby jakiś sens. Wiele kobiet na całym świecie na swój wielki dzień jakim jest ślub wybiera suknie wykonane z tego materiału, a Mii celuje właśnie w płeć piękną.
Zobacz także: Mini Agent Provocateur - seksownie! »
Do budowy wersji specjalnej użyto 45 metrów bawełnianej białej koronki oraz 10 metrów w kolorze czarnym. Do spojenia konstrukcji użyto 25 kilogramów żywicy.


Seat Mii koronki
Seat Mii koronki
Seat Mii koronki
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Seat Mii - koronkowa robota!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl