Strona główna » Tagi - Serwis główny » Samochody
Varsovia Concept Varsovia Concept - kolejny do woreczka
K.Szreder // 08. 09. 2016

Nie wiem jak wy, ale ja bardzo chciałabym powiedzieć o jakimś aucie - dobre bo Polskie! Teoretycznie można bo przecież kilka projektów jest: Arrinera, Syrenka, New Warsaw czy nowy Polonez. więcej »

Niemiecki anglik w polskim garażu Niemiecki anglik w polskim garażu
. // 21. 08. 2015

15 sierpnia weszło w życie rozporządzenie, które pozwala na rejestrację w Polsce samochodów mających kierownicę po prawej stronie. Czy na skutek zmiany prawa przekonamy się do anglików?... więcej »

Dubaj samochody A w Dubaju aut coraz więcej...
K. Szreder // 16. 03. 2015

Niektórzy do Dubaju jeżdża aby podziwiać nowoczesną architekturę, inni by zarobić na torebki i popstrykać zdjęcia na instagram a jeszcze inni by podziwiać motoryzacyjne cacka. więcej »

mandat Samochód służbowy i mandat - kto płaci?
K. Szreder // 02. 03. 2015

Słupki muszą rosnąć, wykresy muszą się zgadzać, prowizja musi być. Praca pod presją czasu niesie ze sobą ryzyko otrzymania mandatu, bo do klienta trzeba zdążyć na czas. A co dzieje się... więcej »

Jedzenie w aucie Jak jeść za kółkiem żeby nie przybrać na wadze
K. Szreder // 16. 08. 2014

Zauważyłaś, że spora część kierowców tirów niesie przed sobą sporej wielkości bębenek? Większą część dnia spędzają za kierownicą i nie mają czasu na przygotowywanie wyszukanych... więcej »

fot. Euroforum Moto Dystrykt zaprasza w pierwszy weekend października
E.D. // 09. 09. 2013

Niesamowite maszyny - samochody, quady, motocykle, skutery śnieżne. Wszystko co ma silnik, koła, czy gąsienice. Pojazdy wyjątkowe, przeznaczone do sportu, do zabawy, do podziwiania. więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Samochody

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl