Strona główna » Narzędzia » Samochodowa mapa Polski

Samochodowa mapa Polski
mapa polski

Mapa Polski - Interia.pl


Mapa Polski online - wszystkie miasta: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk i inne. Mapy krajów Europy i Ameryki Północnej - bezpłatne, interaktywne, dynamiczne i szczegółowe. Szukaj adresów i zaplanuj swoją podróż z Map24. Wyznacz trasę podróży, szukaj hoteli, restauracji i atrakcji turystycznych. Mapa Polski Map24.interia.pl została zwycięzcą testu magazynu Komputer Świat na najlepszy autoatlas.


http://map24.interia.pl


mapa polski

Mapa Polski - Karto.pl


Interaktywna Mapa Polski. Dane Mapy Polski są na bieżąco aktualizowane, powiększa się liczba miejscowości, dróg, hydrografia, są tworzone nowe warstwy.

Aplikacje są stale usprawniane i optymalizowane choć już teraz ma świetne parametry dające ogromne możliwości. Do poprawnej pracy wymagany jest Flash Player.


http://mapa.karto.plMapa Polski - Odleglosci.pl


Mapa Polski prezentuje plany miast, ich współrzędne geograficzne oraz drogi między miastami. Mapa Polski i mapa Europy zawierają informacje o planach miast pozwalające zlokalizować podany adres: miasto, ulicę i nr domu.

Na mapie został przedstawiony podział administracyjny Polski - województwa, powiaty i gminy. Dostępne są informacje o miastach, województwach i powiatach, a także liczbie ludności w powiatach. Dostępna jest mapa Polski z zawierająca podział na województwa i powiaty.


http://www.odleglosci.plMapa Polski - Targeo.pl


Kolejna samochodowa, interaktywna mapa Polski z możliwością wyszukiwania miast i ulic.

Interfejs przypomina dobrze znany każdemu użytkownikowi nawigacji samochodowych interfejs programu - Auto Mapa.

Mapa Polski daje możliwość dowolnego skalowania (oddalanie/przybliżanie) widoku mapy.


http://mapa.targeo.pl