Strona główna » Tagi - Samochody » Samochód koncepcyjny
Syrma Syrma: narodziny gwiazdy
. // 29. 08. 2016

Przez media przewinęły się zdjęcia efektownego, sportowego auta o polskich korzeniach i tajemniczej nazwie Syrma. Jak powstał ten supersamochód i czy zobaczymy go na polskich drogach? Historia... więcej »

Opel GT Concept Opel GT Concept - sportowiec z przyszłości
. // 28. 01. 2016

Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia modelu Opel GT Concept. Według niemieckiej marki tak właśnie będą wyglądały samochody sportowe w przyszłości. Opel GT Concept zaprezentuje się publiczności... więcej »

Skoda CitiJet Skoda CitiJet - koncepcyjny sportowy kabriolet
ED // 15. 07. 2014

Szesnastu młodych praktykantów ze szkoły zawodowej Skody zostało zaproszonych do stworzenia swojego samochodu marzeń. Praktykanci przy bliskiej współpracy z działem designu Skody stworzyli w... więcej »

Audi Allroad Shooting Brake Concept Audi Allroad Shooting Brake Concept - kompaktowy crossover
. // 15. 01. 2014

Sportowe, kompaktowe i wszechstronne: to atrybuty Audi allroad shooting brake, debiutującego na wystawie North American International Auto Show (NAIAS) w Detroit. Ten dwudrzwiowy samochód to... więcej »

Audi Q3 Vail Concept Audi Q3 Vail Concept - dla fanów sportów zimowych
E. Domańska // 10. 01. 2012

Podczas targów w Detroit zaprezentowano koncepcyjne auto, które powstało na bazie Audi A3. Audi Q3 Vail Concept nazwę zawdzięcza popularnemu w USA kurortowi narciarskiemu w Colorado. więcej »

Lexus LF-LC Concept Lexus LF-LC Concept - futurystyczne, luksusowe coupe
E. Domańska // 05. 01. 2012

Lexus LF-LC został stworzony w studio projektowym Calty w Newport Beach w Kalifornii. Powstał w wyniku ćwiczenia projektowego w ramach wyznaczania przyszłych kierunków projektowania Lexusa. więcej »

Następne »