Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Ruszyła polska sprzedaż biletów MŚ WorldSBK na torze Lausitzring z udziałem polskich motocyklistów!

Ruszyła polska sprzedaż biletów MŚ WorldSBK na torze Lausitzring z udziałem polskich motocyklistów!

Zespół BMW Sikora Motorsport przygotował nie lada gratkę dla kibiców wyścigów motocyklowych. Polscy fani mogą nabyć bilety na specjalną trybunę na wrześniową rundę mistrzostw świata World Superbike na niemieckim torze Lausitzring z 10-procentowym rabatem oraz dodatkowymi atrakcjami.
To jedyna okazja by wziąć udział w imprezie motocyklowej najwyższej światowej rangi tak blisko naszego kraju.

Motocykliści mistrzostw świata WorldSBK wystartują na Lausitzringu już w dniach 16-18 września. W ten sam weekend na niemieckim torze zmierzą się także zawodnicy serii Superbike*IDM. Wśród nich wielokrotni mistrzowie Polski; Irek Sikora, Andrzej Pawelec, Bartek Wiczyński i Michal Filla.
Dzięki pomocy organizatorów jedyny polski zespół w stawce przygotował dla swoich kibiców wyjątkową promocję; sto biletów na specjalną, polską trybunę z 10-procentowym rabatem (53 zamiast 59 euro), które zamawiać można kontaktując się z ekipą przez oficjalny fan page pod adresem www.facebook.com/BmwSikoraMotorsport

Do każdego biletu dołączone będą unikalne karty z oryginalnymi autografami wszystkich zawodników ekipy BMW Sikora Motorsport.

W ramach przygotowań do połączonej rundy Irek Sikora i Andrzej Pawelec wzięli także w tym tygodniu udział w oficjalnych testach na Lausitzringu dla zawodników obu serii.

„Połączone rundy mistrzostw Niemiec i mistrzostw świata tak blisko polskiej granicy to dla nas wszystkich wielkie wydarzenie, dlatego bardzo nam zależało, aby polscy kibice mogli przeżyć je razem z nami – mówi Irek Sikora. - Po rozmowach z organizatorami udało nam się przygotować specjalny sektor dla polskich kibiców na ogromnej trybunie głównej oraz zaoferować polskim fanom promocyjne ceny na bilety. Mamy nadzieję, że w połowie września na Lausitzringu nie zabraknie polskich flag, a wielu polskich kibiców będzie mogło na własne oczy zobaczyć wyścigi motocyklowe na najwyższym światowym poziomie. Do zobaczenia!”

Więcej informacji o zespole na oficjalnej stronie motorsport.bmw-sikora.pl oraz na profilu FB facebook.com/BmwSikoraMotorsport

Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Ruszyła polska sprzedaż biletów MŚ WorldSBK na torze Lausitzring z udziałem polskich motocyklistów!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: