Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » Rozpędzona Corvetta wpada na chodnik i uderza w matkę z wózkiem

Rozpędzona Corvetta wpada na chodnik i uderza w matkę z wózkiem

wypadek kraśnik corvette
Dodano: 09. 10. 2013
Tagi: Wypadki, Bezpieczeństwo, Dziecko

Ogromna moc w nieodpowiednich rękach może doprowadzić do tragedii. 7 października w Kraśniku, kierowca sportowej 500-konnej Corvetty Z06 stracił panowanie nad samochodem i wpadł na chodnik, którym spacerowała kobieta z dzieckiem.

Jak wstępnie ustalili policjanci kierowca sportowej corvetty nie opanował potężnej mocy swojego pojazdu po włączeniu się do ruchu z drogi podporządkowanej, stracił panowanie nad samochodem, zjechał z jezdni, przełamując rosnący na trawniku żywopłot wjechał na chodnik, gdzie uderzył w idącą z wózkiem dziecięcym kobietę. W wózku znajdował się jej 8 miesięczny syn.

wypadek kraśnik corvette
wypadek kraśnik corvette
wypadek kraśnik corvette
Na miejscu bardzo szybko pojawiły się służby ratownicze, 30 letnia kobieta wraz dzieckiem trafiła do szpitala, chłopiec przetransportowany został do szpitala w Lublinie. Chociaż sytuacja wyglądała bardzo groźnie i było o krok od tragedii na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.
Kierowca samochodu był trzeźwy, jednak jak wynika z policyjnych baz danych ma czynny zakaz kierowania pojazdami. Trzydziestotrzyletni mieszkaniec kraśnika będzie odpowiadał za spowodowanie zdarzenia drogowego i kierowanie pojazdem wbrew prawomocnemu zakazowi sądowemu.

Autor: K. Szreder
Źródło: Policja
0
Komentarze do:

Rozpędzona Corvetta wpada na chodnik i uderza w matkę z wózkiem

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: