Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Różowy Smart - niezwykły patchwork wykonany przez celebrytów!

Różowy Smart - niezwykły patchwork wykonany przez celebrytów!

Różowy patchwork - Smart
W celu zebrania pieniędzy na kampanię dotyczącą raka piersi, brytyjskie gwiazdy połączyły siły by uszyć niezwykły patchwork. Jest on rozmiarów Smarta, a tkaniny podarowane zostały przez celebrytow. Różowy patchwork był licytowany podczas aukcji, a cały dochód został przeznaczony na wspomnianą kampanię.

Różowy patchwork - Smart
Różowy patchwork - Smart
- Kwadraty wycięłam z kamizelki, z której wyrosła moja najmłodsza córka. Z całego serca mam nadzieję, że zanim ona dorośnie, zostanie odkryty lek na raka piersi. – powiedziała Sara Cox, Radio 1.
- Mój kawałek różowego materiału to biustonosz, miałam raka piersi i już nie mogę nosić bielizny na fiszbinach…, co jest i tak niską ceną, którą poniosłam w walce z rakiem. – wyznała Trisha Goddard wyrażając nadzieję, że aukcja będzie wielkim sukcesem.

- Chciałbym ofiarować ubranko lalki wybrane przez moją córkę. Mam nadzieję, że uzyskamy znaczną sumę pieniędzy na kampanię raka piersi. – powiedział piłkarz Manchesteru United, Ryan Giggs.

Wśród gwiazd, które podarowały tkaniny na uszycie różowego patchworka są: Russell Brand, June Brown, Klariza Clayton, Twiggy Lawson, Claire Cooper, Sara Cox, Cheryl Fergison, Ryan Giggs, Trisha Goddard, Elizabeth Hurley, Twiggy Lawson, Zoe Lister, Joanna Lumley, MacDonald Jane, Kym Marsh, Martine McCutcheon, Porter Dawn, Adele Silva, Rachel Stevens, Margherita i Taylor Nina Wadia.

Patchwork został wystawiony na aukcji w serwisie eBay. Ponadto do sprzedaży trafiła limitowana seria rożowych modeli Smarta, do kupienia w Wielkiej Brytanii. Smart przekazał także 10 000 GBP na kampanię raka piersi.

Autor: E.Domańska
Źródło: autoevolution
0
Komentarze do:

Różowy Smart - niezwykły patchwork wykonany przez celebrytów!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl