Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Różowy Harley obsypany kryształami Swarovskiego

Różowy Harley obsypany kryształami Swarovskiego

Harley Davidson 883
Jodi Johnson, vel J-Bling, przez kilka lat jeździła na motocyklu, jako tak zwany „plecaczek”. Początkowo ta forma podróżowania bardzo jej odpowiadała, ale po pewnym czasie zaczęła myśleć o własnnej maszynie.

Pewnego dnia Amerykanka pod wpływem impulsu zapisała się na prawo jazdy na motocykl. Gdy robiła kurs, zaczęła rozglądać się z jednośladem dla siebie i zakochała się w Harley’u Davidsonie 883. Nadwyrężając nieco swój budżet, kupiła piękny model z 2004, był on jej motywacją do ukończenia kursu z pozytywnym wynikiem.

Harley Davidson 883
Harley Davidson 883
Harley Davidson 883
Jodi zajmuje się projektowaniem motywów na kaskach na indywidualne zamówienia, część z nich jest ozdobiona kryształami Swarovskiego. Z wielu jest bardzo dumna, zwłaszcza, gdy na kaski pada światło słoneczne, uwypuklając niezwykłe wzory projektantki.
Jodi uważa, że personalizacja jej własnego Harley’a Dadivdsona 883, to jej największe i najpiękniejsze swoiste dzieło sztuki. Bak został pomalowany przez „Dirty White Boyz Cycle Art”, zmienione zostały wydechy, a ponadto Jodi przyozdobiła motocykl ponad 10 000 kryształów Swarovskiego. Cóż, model ten niewątpliwie przykuwa uwagę swoim bardzo „dziewczęcym” designem.
Autor: E. Domańska
Źródło: Thunder Roads
0
Komentarze do:

Różowy Harley obsypany kryształami Swarovskiego

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl