Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Rowery Ducati by Bianchi - dostępne w salonach motocykli Ducati w Polsce

Rowery Ducati by Bianchi - dostępne w salonach motocykli Ducati w Polsce

Rowery Ducati by Bianchi
Renomowany producent rowerów, włoska firma Bianchi, przy współpracy z Ducati wyprodukowała ekskluzywną linię rowerów sygnowanych logiem Ducati, które są dostępne w polskich salonach sieci Ducati.

Firma Ducati większość swojej 90-letniej historii spędziła na produkcji motocykli, które w wielu przypadkach stały się prawdziwymi obiektami kultu. W najbardziej prestiżowych wyścigach odbywających się na najsłynniejszych torach lub w codziennym ruchu ulicznym miast rozsianych po całym świecie, modele z fabryki Borgo Panigale wyróżniają się pod względem stylu i technologii.

Rowery Ducati by Bianchi
Rowery Ducati by Bianchi
Rowery Ducati by Bianchi
Bianchi od ponad 130 lat konstruuje niezwykle zaawansowane technicznie rowery charakteryzujące się typowo włoskim stylem. Firma – podobnie jak Ducati, specjalizuje się w sprzętach wyścigowych, które charakteryzują główny nurt na jakim skupia się uwaga inżynierów Bianchi. Najwięksi mistrzowie odnosili i odnoszą zwycięstwa jeżdżąc na ich rowerach. Dodatkowo, wyjątkowo szeroka oferta - od modeli wyścigowych po rowerki dziecięce, stawia włoską markę w czołówce światowych producentów na rynku rowerowym.
Ducati razem z Bianchi dzielą się wartościami takimi jak pasja do współzawodnictwa, wysoka jakość swoich produktów, zaawansowana technologia, dbałość o szczegóły, styl oraz innowacyjność. Rowery Ducati zrodziły się ze współpracy pomiędzy tymi dwoma markami, eleganckie, nowoczesne i gotowe sprostać wyzwaniom w najróżniejszym terenie. Wyróżniają się unikalnym charakterem premium nawiązującym stylistyką do takich modeli motocykli jak  Monster, czy Hypermotard.

Rowery Ducati by Bianchi
Rowery Ducati by Bianchi
Rowery Ducati by Bianchi
Kolekcja rowerów Ducati na rok 2016 obejmująca jednoślady dla najmłodszych i nieco starszych dzieci, MTB, uliczne sportowe, a także hybrydowe e-bike’i dostępna jest w salonach motocykli Ducati w Polsce.

Dodatkowo, z myślą o wszystkich miłośnikach jazdy rowerami, a także biegania, Ducati przygotowało dedykowaną kolekcję Activewear, aby prawdziwy Ducatisi, nawet podczas aktywności fizycznej, mógł zademonstrować swoją motocyklową pasję.

Rowery Ducati by Bianchi
Rowery Ducati by Bianchi
Więcej szczegółów poznasz u dealerów Ducati oraz na stronie www.ducati-bicycles.it/en.
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Rowery Ducati by Bianchi - dostępne w salonach motocykli Ducati w Polsce

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: