Strona główna » Tagi - Samochody » Rolls-Royce Ghost
Rolls Royce Red Diamond "One of One" - wyjątkowy egzemplarz dla rodziny królewskiej
K. Szreder // 31. 12. 2015

Arabscy szejkowie cierpią na niedosyt dwóch rzeczy po pierwsze petrodolarów po drugie najbardziej spersonalizowanych supersamochodów świata, luksusowych rzecz jasna. W garażu stoi już cała... więcej »

Together for Short Lives Rolls Royce Rolls Royce dla fundacji Together for Short Lives
K. Szreder // 08. 06. 2015

Serce rośnie kiedy zauważamy, że producenci motoryzacyjni prześcigają się nie tylko w festiwalu mocy i innowacji, którą stosują w swoich modelach, ale również w tym by pomagać... więcej »

Rolls-Royce wystawa w Londynie Artyści i Rolls-Royce w walce z rakiem
K. Szreder // 25. 05. 2015

To październik jest miesiącem walki z rakiem piersi, ale w maju temat pojawia się w mediach równie często. I dobrze, bowiem uświadamiania nigdy za wiele.W Londynie miłośnicy sztuki i... więcej »

Rolls Royce Ghost Series II Mansory Rolls Royce Ghost Series II Mansory - auto renesansu
K. Szreder // 02. 12. 2014

Mansory to tuner którego kochają zamożni klienci, a on kocha kontrowersję, drogie materiały i przepych. Nie inaczej było w przypadku modyfikacji Rolls Royce Ghost Series II, mamy tutaj iście... więcej »

Rolls-Royce Ghost Rolls-Royce Ghost - róż w słusznej sprawie
K. Szreder // 16. 04. 2013

Kicz kontrolowany w słusznej sprawie - tak można opisać nowy projekt Rolls-Royce Motor Cars. Na nadwoziu modelu Ghost zagościł odcień pudrowego różu, te samą barwę znajdziemy również we... więcej »

Rolls-Royce Ghost Black Bison Rolls-Royce Ghost Black Bison - koniec jest bliski
K. Szreder // 19. 12. 2012

Przaśny, tylko takie stwierdzenie przychodzi mi na myśl kiedy patrzę na nowe "dzieło" od Wald International. Wyciągając z portfela 11 795 euro otrzymamy pakiet Black Bison dla modelu Ghost w... więcej »

Następne »

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl