Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Rok 2017 należy do Grumpy Cat i Opla!

Rok 2017 należy do Grumpy Cat i Opla!

grumpy cat opel
Dodano: 29. 07. 2016
Tagi: Kalendarz, Opel, Opel Corsa, Opel Adam, Grumpy Cat

Opel zaczyna nam się jawić jako producent zwierzolubny, albo chociaż kociolubny. Jakiś czas temu guru mody Karl Lagerfeld upamiętnił na zdjęciach swoją birmańską kotkę Choupette z Oplem Corsą. Marce z Russelsheim to mało bowiem do współpracy zaprosiła córkę Micka Jaggera - Georgię May Jagger oraz...Grumpy Cat! Tak tak to ta najsłynniejsza sfochowana i marudna kotka. 

grumpy cat opel
grumpy cat opel
grumpy cat opel
Georgia May Jagger i Marudny Kot to dwie najważniejsze kultowe postaci naszych czasów występujące w projekcie Cudowna kraina marzeń Opla. Z kolei Ellen von Unwerth to niezwykła artystka, która poprzez obiektyw swojego aparatu potrafi w bardzo szczególny sposób spojrzeć zarówno na te modelki, jak i na samochody. Po Corsie, Karlu i Choupette kontynuujemy fotografowanie słynnych kotów w nowym wymiarze” — tak o sesji zdjęciowej w Studio Babelsberg powiedziała Tina Müller, dyrektor ds. marketingu w firmie Opel.
Zobacz także: Choupette Lagerfeld - kocia gwiazda w kalendarzu Opla »
Podobnie jak w przypadku kalendarzy ze zdjęciami wykonanymi przez Bryana Adamsa i Karla Lagerfelda, również prace powstałe w ramach projektu „Cudowna kraina marzeń Opla” zostaną zaprezentowane na wernisażu. Zatem już na początku 2017 roku fani Opla, Ellen von Unwerth, Georgii May Jagger i Marudnego Kota mogą spodziewać się fascynującej wystawy motywów, które trafią do kalendarza, oraz zdjęć z samej sesji fotograficznej. Obecność na wernisażu zapowiedzieli wszyscy artyści, w tym Grumpy Cat! Wyczuwam hit! 

Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Rok 2017 należy do Grumpy Cat i Opla!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: