Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Renault Mégane 2015 na chwilę przed debiutem

Renault Mégane 2015 na chwilę przed debiutem

Renault Megane
Dodano: 08. 09. 2015
Tagi: Renault, Renault Megane

Pada hasło "Meganka" od razu przed oczami mam rok 2005 kiedy to uczęszczałam do liceum. Żółty bolid z uniesioną pupą był wtedy bardzo pożądany, a na parkingu pod szkołą stało ich kilka. I najczęściej należały one do dziewczyn, panowie wierni byli grupie VAG. 

Minęło 10 lat i teraz wszystko wygląda zupełnie inaczej, w końcu czas nie stoi w miejscu. Ręka projektanta musiała dotknąć i Meganki. Ta współczesna wygląda po prostu nieźle, jest większa, bardziej zadziorna, lepiej wyposażona. Co tu dużo mówić, jest po prostu jakaś! 

Renault Megane
Renault Megane
Renault Megane
Producent prezentując pierwsze zdjęcia poskąpił informacji, na więcej musimy poczekać do salonu we Frankfurcie. Póki co wiadomo, że zwiększyła się szerokość nadwozia, długość oraz rozstaw osi. Dostępne silniki to: benzynowe TCe 90, TCe 130, TCe 150, TCe 200 na szczycie topowa odmiana RS z 280-konną jednostką, diesel: dCi 95, dCi 110, dCi 130 i dCi 160. 
Renault Megane
Renault Megane
Renault Megane
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Renault Mégane 2015 na chwilę przed debiutem

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl