Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Renault Clio Ganache - czekoladowych Walentynek!

Renault Clio Ganache - czekoladowych Walentynek!

Renault Clio Ganache
Dodano: 21. 01. 2015
Tagi: Renault, Renault Clio, Renault Clio Ganache

Powoli bo powoli, ale świąteczne ozdoby znikają z naszych miast. Jednak rynek nie znosi próżni, a miejsce Mikolaja i reniferów zajmują Walentynkowe serduszka. Jednak nie we wszystkich miejscach ma on odcień czerwieni. W Japonii motywem przewodnim jest czekolada. 

O zwyczajach panujących w kraju Kwitnącej Wiśni mogłyście przeczytać już jakiś czas temu. Odsyłamy Was do niego przy okazji prezentując kolejny czekoladowy motoryzacyjny projekt. 
Zobacz także: Japońskie obyczaje Walentynkowe - niech żyje czekolada!  »
Reault Clio w Walentynkowej odsłonie określane jest jako Ganache, co w jezyku francuskim oznacza połączenie czekolady i śmietanki. Nadwozie pokryto lakierem w odcieniu Maroon Aldan, który oddaje słodko-gorzki smak czekolady, który towarzyszy początkom miłości. 

Renault Clio Ganache
Renault Clio Ganache
Renault Clio Ganache
Wnętrze prezentuje się równie smakowicie, do tego 17-calowe obręcze a pod maską seryjny 1,2-litrowy silnik turbo generujący 120 KM. Edycja została limitowana do 100 sztuk a jej cena to około 17.840 euro. 
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Renault Clio Ganache - czekoladowych Walentynek!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl