Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Renault Clio - Anioły i Demony dla 666 osób

Renault Clio - Anioły i Demony dla 666 osób

Renault Clio
Popularna scena z filmów amerykańskich, główny bohater musi podjąć jakąś ważną decyzję, na jego ramionach pojawiają się aniołek i diabełek, każdy próbuje przeforsować swoje racje. Zasiadając za kierownicą Renault Clio RS "Ange & Demon" z pewnością wygrałby diabełek. 

Renault Clio
Renault Clio
Renault Clio
Jeśli szukasz taniego i ekonomicznego auta, to Clio RS nie jest dla Ciebie. Średnie zużycie paliwa 8,2 litra na 100km odchudzi nie jeden portfel. Jednak coś za coś, pod maską malucha pracuje 200 KM co w praktyce oznacza przyśpieszenie od zera do setki w czasie 6,9 sekundy. 
O ile jednostką napędową "Ange & Demon" nie różni się zbytnio od "zwykłego" modelu RS to już wyglądem tak! Inna jest przede wszystkim kolorystka zewnętrzna, nadwozia mają matowy lakier, do wyboru w odcieniu czerwonym, perłowym lub szarym. Dla kontrastu dach, lusterka, klamki, przedni spojler, dyfuzor tylni i skrzydło dachowe są błyszczące.

Renault Clio
Renault Clio
Renault Clio
Sportowy charakter Renault podkreślają czerwone zaciśki hamulcowe, przyciemnione szyby tylne oraz 18 calowe felgi pożyczone od starszej siostry Megane R26.R. We wnętrzu poza kubełkowymi siedzeniami Recaro i unikalnym wykończeniem konsoli środkowej znajdziemy specjalną tabliczkę informującą o numerze egzemplarza.

Renault Clio
Renault Clio
Renault Clio
Aniołów i Demonów od Clio powstanie zaledwie 666.  Renault Clio
Renault Clio
Renault Clio
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Renault Clio - Anioły i Demony dla 666 osób

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: