Strona główna » Tagi - Samochody » Reklama
Fiat 500 by Gucci i Natasha Poly Fiat 500 by Gucci i Natasha Poly - rusza kampania reklamowa
E. Domańska // 18. 05. 2011

Fiat 500 co jakiś czas zaskakuje nas nową odsłoną. Ostatnio prezentowałysmy Fiata 500 by Gucci. Teraz Fiat i Gucci oficjalnie ogłosiły początek kampanii reklamowej 500 by Gucci,... więcej »

Ducati i Mercedes Kobieta Vs. Mężczyzna - Ducati Vs. Mercedes kto wygra to starcie?
E.Domańska/K.Szreder // 28. 03. 2011

Słoneczny poranek, zmysłowa blondynka, przystojny brunet śpiący obok… Tak zaczyna się jedna z dwóch reklam promujących Mercedesa-Benz C63 AMG Coupe.  Co dalej? Romantyczny poranek? Tak,... więcej »

Subaru Forester Subaru Forester i seksowny zapaśnik sumo w standardzie?
E.Domańska // 22. 02. 2011

Kanadyjski oddział Subaru stworzył nietuzinkową reklamę modelu Forester. Trudno prognozować jak może wpłynąć na sprzedaż, ale na pewno zwiększy świadomość marki i wywoła uśmiech na... więcej »

Karolina Kurkova w reklamie Mercedesa CLS Moda na CLS, czyli Karolina Kurkova w reklamie Mercedesa
E.Domańska // 17. 12. 2010

Dotarłyśmy do zdjęć z najnowszej kampanii koncernu Mercedes-Benz na sezon jesień/zima 2011. Producent zaprosił do współpracy jedną z najbardziej znanych światowych modelek - Karolinę... więcej »

Lincoln MKX 2011 Luksusowy crossover - bez dodatku różu - dla pań
E.Domańska // 11. 11. 2010

Ford, producent luksuowej marki Lincoln, ogłosił rozpoczęcie nowej kampanii reklamowej pod hasłem „Touch Me All Over”. Ma ona na celu promocję nowego modelu Lincolna -  MKX. więcej »

SmartForTwo Zakazana reklama Smarta - zobacz czy ktoś nie siedzi z tyłu
A. Miklewska // 13. 10. 2010

Czy boisz się wsiąść do swojego samochodu późną nocą, a potem spojrzeć we wsteczne lusterko i zobaczyć twarz, która nie jest twoja? Wszyscy mamy swoje fobie, drzemie w nas irracjonalny... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Reklama