Strona główna » Tagi - Samochody » Range Rover Evoque
Range Rover Evoque Convertible Range Rover Evoque Convertible - już w dostępny salonach!
E. Domańska // 10. 06. 2016

Range Rover Evoque Convertible to model wyjątkowy. Ten SUV z otwieranym dachem wszedł właśnie do oferty na polskim rynku. Evoque Convertible to według producenta pierwszy na świecie luksusowy... więcej »

Range Rover Evoque Ember Edition Range Rover Evoque Ember Edition drobne zmiany
. // 20. 04. 2016

Dacie wiarę, że Evoque jest już z nami 5 lat? Czas leci na zmiany się nie zapowiada, ale klientom trzeba przypomnieć, że nie tylko SUV-y Audi, Opla czy BMW są na rynku halo halo tu Range... więcej »

Range Rover Evoque Cabrio Range Rover Evoque Cabrio - zielone światło
K. Szreder // 09. 11. 2015

Piękna czy bestia, oto jest pytanie! Oto i on, długo wyczekiwany Range Rover Evoque Cabrio w wersji produkcyjnej. "Standardowy" model jest absolutnym hitem sprzedaży, JLR poszło za ciosem,... więcej »

Range Rover Evoque 2016 Range Rover Evoque po faceliftingu
K. Szreder // 23. 02. 2015

Genewa ahh Genewa! Do święta motoryzacji pozostał już zaledwie tydzień! Producenci podgrzewają atmosferę wypuszczając do sieci zdjęcia odświeżonych lub zupełnie nowych modeli. więcej »

Abbey Road Range Rover Evoque Abbey Road - śpiewająco!
K. Szreder // 21. 01. 2015

Cliff Richard, Pink Floyd, Oasis czy w końcu The Beatles to właśnie oni tworzyli swoje największe hity przy Abbey Road.Tysiące turystów przemierza każdego roku legendarne pasy,... więcej »

Range Rover Evoque Kahn Range Rover Evoque Kahn - bez zaskoczenia
K. Szreder // 13. 12. 2014

Kahn i Range Rover bardzo się lubią, warsztat tunera auta tej brytyjskiej marki odwiedzają regularnie. Stety lub niestety efekty pracy nie zadziwiają, to nie jest coś czego byśmy się nie... więcej »

Następne »