SELECT t.topic_id, t.topic_title, p.post_time, f.forum_id, f.forum_name FROM motokobiety_forum.phpbb_topics t, motokobiety_forum.phpbb_forums f, motokobiety_forum.phpbb_posts p WHERE f.forum_id = t.forum_id AND f.forum_id NOT IN (19,18,20,22) AND p.post_id = t.topic_last_post_id AND t.topic_title NOT REGEXP '^Komentarze do\:' ORDER BY t.topic_last_post_id DESC LIMIT 8
[250] MYSQL ERROR: 126 - Incorrect key file for table '/var/tmp/#sql_4d52_6.MYI'; try to repair it Rajd Aicha des Gazelles 2011 - dwie załogi z sieci Women@Renault na podium
Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Rajd Aicha des Gazelles 2011 - dwie załogi z sieci Women@Renault na podium

Rajd Aicha des Gazelles 2011 - dwie załogi z sieci Women@Renault na podium

Rajd Aicha des Gazelles
Osiem zawodniczek startujących z sieci Women@Renault, pochodzących z Francji, Belgii i Maroka udowodniło podczas tego niesłychanie wymagającego rajdu swoją wytrzymałość, zdolność przystosowania się do trudnych warunków oraz umiejętność pracy w zespole.

Potwierdzeniem może być doskonałe miejsce w klasyfikacji ogólnej oraz zdobycie dwóch pierwszych miejsc w kategorii „Pierwszy start”.

Załoga 318 z sieci Women@Renault zwyciężyła za kierownicą Dacii Duster w kategorii eko-jazdy 21. rajdu Aicha des Gazelles i zajęła drugie miejsce na podium w kategorii crossoverów.  Dwa pozostałe zespoły z sieci Women@Renault uplasowały się na 3 i 4 miejscu.
Załoga 318 zdobyła również nagrodę Logica za eko-jazdę, przyznawaną zespołowi, który zużył najmniej paliwa podczas rajdu. - Wraz z innymi zespołami z sieci Women@Renault i trzema technikami, którzy nam towarzyszyli przez cały rajd, stworzyliśmy świetnie współpracującą ekipę. - podsumowały Sylvie Delcour i Marie Speeckaert.

Jest to ogólnie bardzo trudny rajd, ale cieszymy się, że udało się nam tak dobrze wypaść. Miejsce na podium jest dla nas wspaniałą nagrodą! - tak z kolei skomentowały rajd Claire Oberti i Julie Salameire z załogi 315, która zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej w kategorii crossoverów i zwycięzca w kategorii „Pierwszy start”.
Autor: E. Domańska
Źródło: Informacja prasowa Renault