Strona główna » Tagi - Serwis główny » Punkty Karne
Sprawdź swoje punkty karne w internecie - nowa usługa Ministerstwa Cyfryzacji
. // 26. 04. 2017

Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło darmową e-usługę „Sprawdź swoje punkty karne”. Kierowcy w całym kraju mogą bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile punktów karnych zebrali za wykroczenia... więcej »

Odcinkowy pomiar prędkości nie może przyspieszyć
PAWEŁ JANAS // 25. 08. 2016

Jak informuje Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (CANARD), rejestracja naruszeń w ramach systemu odcinkowego pomiaru prędkości prowadzona jest obecnie w 18 lokalizacjach na terenie... więcej »

W 2016 sprawdzisz online liczbę punktów karnych W 2016 sprawdzisz online liczbę punktów karnych
. // 21. 07. 2015

W ramach kolejnych e-usług przygotowanych dla kierowców, już od stycznia drogą internetową będzie można sprawdzić m.in. aktualny stan liczby punktów karnych. więcej »

punkty karne Zmiany przepisów ws. redukcji punktów karnych!
K. Szreder // 22. 06. 2015

6-godzinny kurs w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego oznaczał redukcję 6 punktów karnych z konta kierowcy. Od 4 stycznia sytuacja zmieni się diametralnie i pewne jest, że nie spodoba się to... więcej »

Gdy kierowca spotyka straż miejską...
ED // 14. 11. 2013

Kontrola ruchu drogowego nie jest wbrew pozorom tylko domeną policji. Uprawnienia w tym zakresie posiadają także straże gminne lub miejskie. Czego mogą żądać od kierowcy te służby? To... więcej »

Krew za punkty karne Oddaj krew zbij punkty karne - projekt PJN
K. Szreder // 08. 08. 2013

Kilka dni temu PJN na konferencji prasowej w Katowicach, przedstawił projekt zmiany w ustawie o ruchu drogowym i w rozporządzeniu ministra spraw wewnętrznych ws. postępowania z kierowcami... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Punkty Karne