Strona główna » Tagi - Serwis główny » Przepisy
O czym początkujący kierowca pamiętać powinien
. // 06. 09. 2016

Każdy kierowca musi pamiętać nie tylko o zasadach ruchu drogowego, ale również o tym jak dbać o samochód oraz o swój komfort jazdy. Doświadczony kierowca nawyki motoryzacyjne ma już we... więcej »

Odcinkowy pomiar prędkości nie może przyspieszyć
PAWEŁ JANAS // 25. 08. 2016

Jak informuje Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym (CANARD), rejestracja naruszeń w ramach systemu odcinkowego pomiaru prędkości prowadzona jest obecnie w 18 lokalizacjach na terenie... więcej »

Wpływ substancji psychoaktywnych na prowadzenie samochodu Wpływ substancji psychoaktywnych na prowadzenie samochodu
. // 09. 07. 2016

Rola kierowcy wymaga wysokiej sprawności psychofizycznej. Ważne jest, żeby kierowca był wypoczęty i zdrowy. W tej roli nie mamy wyboru: im lepsza nasza kondycja, tym bezpieczniej będziemy... więcej »

Fotoradary sparaliżują pracę policji?
. // 02. 03. 2016

Czy policja jest w stanie przejąć od straży miejskich i gminnych obowiązki związane z obsługą fotoradarów? Są poważne wątpliwości.  Do ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji... więcej »

Prawo jazdy po staremu, bo system nie działa
. // 11. 12. 2015

Planujesz zdać egzamin na prawo jazdy? Już nie musisz się spieszyć. Zapowiadane wprowadzenie nowych przepisów dotyczących między innymi dwuletniego okresu próbnego czy obowiązkowego... więcej »

przejscie dla pieszych Pieszy bez pierwszeństwa przed przejściem
. // 12. 10. 2015

Sejm podtrzymał decyzję Senatu o odrzuceniu nowelizacji ustawy - Prawo o ruchu drogowym, przyznającej pieszym pierwszeństwo przed przejściem bez sygnalizacji świetlnej. Oznacza to, że ustawa... więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Przepisy

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl