Strona główna » Tagi - Serwis główny » Prawo jazdy
Sprawdź swoje punkty karne w internecie - nowa usługa Ministerstwa Cyfryzacji
. // 26. 04. 2017

Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło darmową e-usługę „Sprawdź swoje punkty karne”. Kierowcy w całym kraju mogą bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile punktów karnych zebrali za wykroczenia... więcej »

Fotoradary znów w Warszawie - 20 lokalizacji
. // 18. 04. 2017

Po ponad rocznej przerwie fotoradary znów będą wykorzystywane do poprawy bezpieczeństwa na ulicach stolicy. Poniżej lokalizacje uruchamianych punktów rejestrujących. Na mocy zawartej w grudniu... więcej »

Łatwiej zatrzymają ci prawo jazdy
. // 02. 12. 2016

Posłowie przyjęli nowelizację ustawy o kierujących pojazdami. Eliminuje ona lukę prawną pozwalającą na omijanie przepisów o zatrzymaniu prawa jazdy na 3 miesiące,... więcej »

Prawa świeżo upieczonych kierowców będą ograniczone. Czy zwiększy to bezpieczeństwo na drogach?
. // 25. 10. 2016

Osoby, które dopiero co zdały egzamin na prawo jazdy kategorii B, nie będą mogły jeździć na takich samych zasadach jak pozostali kierowcy. Będzie ich obowiązywał dwuletni okres próbny. więcej »

O czym początkujący kierowca pamiętać powinien
. // 06. 09. 2016

Każdy kierowca musi pamiętać nie tylko o zasadach ruchu drogowego, ale również o tym jak dbać o samochód oraz o swój komfort jazdy. Doświadczony kierowca nawyki motoryzacyjne ma już we... więcej »

Nauka Jazdy Egzamin na prawko bez jazdy po łuku?
K. Szreder // 05. 04. 2016

Próbuję przypomnieć sobie rok 2009 i mój egzamin na prawo jazdy. Czy była tam jazda po łuku? A no była, ale nie przypominam sobie abym miała z nią większy problem. Pewnie dlatego, że... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Prawo jazdy