Strona główna » Tagi - Serwis główny » Prawo
O czym początkujący kierowca pamiętać powinien
. // 06. 09. 2016

Każdy kierowca musi pamiętać nie tylko o zasadach ruchu drogowego, ale również o tym jak dbać o samochód oraz o swój komfort jazdy. Doświadczony kierowca nawyki motoryzacyjne ma już we... więcej »

Światła Mrugasz światłami? Czy wiesz że możesz zapłacić mandat?
K. Szreder // 21. 03. 2016

Jedziesz sobie jak człowiek przez Polską krainę i nagle kolumna samochodów jadąca na pasie przeciwnym rozpoczyna mruganie światłami. To może oznaczać trzy rzeczy: gdzieś za rogiem stoją... więcej »

starsi kierowcy Uwaga śledzie emeryt jedzie!
K. Szreder // 11. 03. 2016

Wiele pracowni badawczych i jeden wspólny wniosek - ludzkość nam się starzeje. Według szacunków ONZ do 2050 roku średnia życia wzrośnie z obecnych 68 do 76 lat, a w krajach wysoko... więcej »

Fotoradary sparaliżują pracę policji?
. // 02. 03. 2016

Czy policja jest w stanie przejąć od straży miejskich i gminnych obowiązki związane z obsługą fotoradarów? Są poważne wątpliwości.  Do ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji... więcej »

samochod zima Odśnieżaj bądź bezpieczny i nie płać!
K. Szreder // 11. 01. 2016

Jak tam pogoda u Was? U mnie w Gdańsku od wczorajszego wieczora nieprzerwanie pada śnieg. Nie są to opady godne Jakucji czy Kamczatki, ale skutecznie uprzykrzają życie pieszym i tym za... więcej »

Czerwone Światło Przejeżdżasz na czerwonym? Płacisz!
K. Szreder // 18. 12. 2015

My tu pitu pitu o odcinkowym pomiarze prędkości i ofiarach, które zbiera a po cichu bez rozgłosu funkcjonują urządzenia, które pustoszą portfele kierowców jeszcze skuteczniej. więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Prawo

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl