Strona główna » Motocykle » Aktualności - motocykle » Powstanie film o Monice Jaworskiej – najszybszej polskiej motocyklistce

Powstanie film o Monice Jaworskiej – najszybszej polskiej motocyklistce

fot. facebook
W maju 2014 rozpoczną się zdjęcia do filmu dokumentalnego poświęconego Monice Jaworskiej – najszybszej polskiej motocyklistce. To będzie pierwsza taka produkcja w Polsce.

Monika Jaworska to najbardziej utytułowana polska zawodniczka, od urodzenia jest niesłysząca. Jej historia i osiągnięcia sportowe stały się inspiracją do powstania filmu.

fot. facebook
fot. facebook
Zdjęcia do filmu odbędą się przede wszystkim w rodzinnym mieście Moniki – Krakowie. Poza stolicą Małopolski ekipa filmowa, wraz z główną bohaterką, wybierze się do Warszawy, Książa Wielkiego i na włoski tor Imola – gdzie będą filmować zmagania Katanki na torze podczas startu w Mistrzostwach Włoch.
Obecnie trwają prace przygotowawcze do produkcji. Jednym ze sponsorów filmu będzie Polski Związek Motorowy.

Monika Jaworska jest jedyną kobietą startującą w Mistrzostwach Włoch 2014. Polska zawodniczka jeździ w klasie 600 Supersport z zespołem Terra e Moto.

Po więcej informacji o Monice zapraszamy na stronę www.monikajaworska.com oraz profil facebookowy www.facebook.com/Katanka100.
Autor: ED
Źródło: Informacja prasowa
1
Komentarze do:

Powstanie film o Monice Jaworskiej – najszybszej polskiej motocyklistce

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Powstanie film o Monice Jaworskiej – najszybszej polskiej motocyklistce

Robert K. // 14.04.2014 21.40

Dla mnie bomba,życzę powodzenia.


Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl