Strona główna » Aktualności » Porsche odpowiada na pozew córki Paula Walkera

Porsche odpowiada na pozew córki Paula Walkera

Dodano: 02. 10. 2015
Tagi: Szybcy i wściekli, Celebryci, Paul Walker

W pozwie skierowanym do Porsche, córka Paula Walkera – Meadow Walker, pisze, że 2005 Porsche Carrera GT  miało nie gwarantować wystarczającego poziomu bezpieczeństwa. W momencie uderzenia w słup, pasy przyczyniły się do połamania żeber i miednicy aktora, przez co nie mógł wydostać się z auta i spłonął żywcem.


Przedstawiciele marki wydali oficjalne oświadczenie w odpowiedzi na pozew, w którym napisali, że jest im niezmiernie przykro za każdym razem, gdy ktoś ulega wypadkowi podczas jazdy samochodem marki Porsche, jednakże w opracowanym przez ekspertów raporcie dotyczącym okoliczności śmierci Paula Walkera, wyraźnie stwierdzono, że przyczyną była nieostrożna jazda i zbyt duża prędkość.
Na razie brak jest informacji dotyczącej reakcji Meadow Walker na odpowiedź Porsche, możemy się spodziewać, że jeśli podjęła decyzję o zawalczenie o odszkodowanie to szybko nie zrezygnuje.
Autor: E. Domańska
Źródło: ae
0
Komentarze do:

Porsche odpowiada na pozew córki Paula Walkera

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl