Strona główna » Tagi - Serwis główny » Porsche
Meadow Walker Porsche odpowiada na zarzuty Meadow Walker
K. Szreder // 18. 11. 2015

Ból po stracie ukochanej osoby nie zna wieku, nie jest słabszy w wieku dojrzałym czy nastoletnim.  Na śmierć nie można się przygotować, ale ze stratą już trzeba się oswoić. więcej »

meadow walker Córka Paula Walkera pozywa Porsche!
K. Szreder // 29. 09. 2015

Ameryka to kraj bardzo fascynujący, ale przy tym cholernie dziwny. Odszkodowanie dostaniesz za bardzo osobliwe rzeczy ot na przykład 250 tysiecy zielonych za zbyt gorącą kawę, 300 tysięcy za... więcej »

Marcin Gortat Marcin Gortat za sterami nowego Porsche
. // 26. 06. 2015

Najsłynniejszy polski koszykarz, zawodnik Washington Wizards, zasłużył na nowe Porsche Panamera GTS, które odbierze 25 czerwca podczas wizyty w Polsce. W związku z zakończeniem sezonu NBA... więcej »

Porsche Car Connect Apple Watch: zarządzaj swoim Porsche z nadgarstka
. // 28. 04. 2015

Pierwsi producenci aut zaczynają wykorzystywać możliwości nowego zegarka Apple Watch. Porsche oferuje łączność pojazdu z zegarkiem firmy Apple za pośrednictwem aplikacji Porsche Car Connect.... więcej »

babcia porsche Starsza pani i Porsche - duet doskonały!
K. Szreder // 20. 04. 2015

Wiek emerytalny podniesiony, dzisiejsze 40-latki nierzadko wyglądają lepiej niż ich o połowę młodsze córki, żyjemy dłużej, aktywniej i szybciej. Więc zwalnianie tempa po 70 urodzinach nie... więcej »

porsche Na Święta podaruj emocje z programem Porsche Drive
K. Szreder // 09. 12. 2014
Tagi: Porsche

Brak pomysłu na prezent gwiazdkowy? Chciałabyś wymyśleć dla bliskiej osoby coś naprawdę wyjątkowego. Jeśli jest miłośnikiem/miłośniczką motoryzacji Porsche wychodzi z propozycją. więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Porsche

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl