Strona główna » Tagi - Serwis główny » Policja
Sylwester minął spokojnie - mniej wypadków i nietrzeźwych kierowców
. // 02. 01. 2015

Sylwestrowe zabawy przebiegły spokojnie na terenie całego kraju, policjanci nie odnotowali poważniejszych zdarzeń i zbyt wielu incydentów z fajerwerkami. Mniej było wypadków drogowych niż w... więcej »

policja Przestawił samochód na prośbę policjanta- usłyszał wyrok
K. Szreder // 08. 09. 2014

Jeśli nie chcesz swojej zguby, policjanta nie słuchaj luby. Zdaje się, że właśnie tak myśli teraz jeden z mieszkańców Świdnika. Grudniowy wieczór 2013 roku, do drzwi mężczyzny około... więcej »

bmw frog "Frog" usłyszał zarzuty - co z szaloną jazdą BMW?
K. Szreder // 18. 06. 2014
Tagi: BMW, Policja, Frog

Szaloną jazdą BMW M3 przez ulice Warszawy na początku czerwca żyła cała Polska. Białe BMW łamało wszystkie możliwe przepisy od przekraczania prędkości przez wymuszanie pierwszeństwa po... więcej »

Zwalczanie piratów drogowych w Unii - nowelizacja ustawy Prawo o ruchu drogowym
ED // 13. 04. 2014

Prezydent Komorowski podpisał właśnie nowelizację ustawy Prawo o ruchu drogowym, dotyczącą zwalczania piratów drogowych w Unii. Dzięki niej możliwe będzie sprawne przekazywanie danych... więcej »

Nietrzeźwi kierowcy stracą samochody?
. // 01. 04. 2014

Pijanym kierowcom grożą wyższe grzywny, dłuższe kary więzienia, obowiązkowa terapia uzależnień oraz prace społeczne i konfiskata samochodu. Według Tygodnika Biznes i Prawo,... więcej »

Akcja znicz Policja podsumowuje akcję "Znicz"
. // 04. 11. 2013

W czasie trwającej w tym roku 4 dni akcji „Znicz”, na polskich drogach doszło do 338 wypadków, w których zginęło 38 osób, a 410 zostało rannych. więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Policja

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl