Strona główna » Tagi - Serwis główny » Policja
24-godzinny maraton kontroli prędkości w 22 europejskich krajach
E. Domańska // 15. 04. 2015

Międzynarodowe stowarzyszenia zrzeszającego policje drogowe z ponad dwudziestu krajów Europy TISPOL (European Traffic Police Network) poinformowało o 24-godzinnym maratonie kontroli prędkości,... więcej »

policja Pijany i bez prawa jazdy jechał po dziecko
K. Szreder // 02. 04. 2015

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Opolu, wykonując zadania w ramach wojewódzkiego zespołu zwalczającego agresywne zachowania na drogach, zatrzymali pijanego mężczyznę. więcej »

Policja odbierze prawo jazdy za przekroczenie prędkości Policja odbierze prawo jazdy za przekroczenie prędkości
. // 29. 03. 2015

Polacy lubią szybką jazdę samochodem. Pojawił się pomysł, żeby kierowcom, którzy zdecydowanie przekroczyli prędkość, policjanci odbierali prawo jazdy od razu podczas zatrzymania. więcej »

POLICJA Najczęściej kradzione auta w 2014 roku
K. Szreder // 02. 02. 2015

Jeśli chodzi o kradzież aut policyjne statystyki z roku na rok prezentują się coraz lepiej. W 2000 roku w posiadanie złodziejaszków weszło 63 695 pojazdów, a ubiegły rok zamknął się... więcej »

policja radar 20-latka pędziła swoim Mercedesem 215 km/h
K. Szreder // 26. 01. 2015

Inżynierowie Mercedesa powinni być dumni, że ich klienci mają do nich bezgraniczne zaufanie a w aucie czują się niczym dowódca w swoim czołgu i nie zwracają uwagi na to co ich otacza. więcej »

Para Mandat za buziaka - rzeczywistość w Hiszpanii
K. Szreder // 15. 01. 2015

Jeśli nie chcesz mojej zguby to nie całuj mnie dziś luby! A już na pewno nie kiedy prowadzisz auto w Hiszpanii, tamtejsza policja jest wyjątkowo surowa jeśli chodzi o "niestandardowe"... więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Policja

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl