Strona główna » Tagi - Motocykle » Podróże
Weronika Kwapisz Suzuki Weronika Kwapisz - czyli jak spełniać marzenia!
K. Szreder // 07. 07. 2015

Jedna dziewczyna, jeden motocykl, 15 000 km, bo życie to przygoda!To motto nowej wyprawy motocyklowej na którą wyruszyła dziś z Warszawy znana podróżniczka Weronika Kwapisz. więcej »

Byle dalej. W 888 dni dookoła świata Byle dalej, czyli 888 dni dookoła świata
E. Domańska // 16. 03. 2015

W najbliższy czwartek, 19 marca o godz. 19.00, odbędzie się pokaz slajdów „Byle dalej, czyli w 888 dni dookoła świata" autorstwa Marty Owczarek i Bartka Skowrońskiego. Pokaz odbędzie się w... więcej »

Harley podróż Harley-Davidson zabierze Cię w podróż po Europie!
K. Szreder // 19. 02. 2015

Nagłówki rozgrzmiały - Herley Davidson oferuje pracę marzeń. Drodzy, jaka to praca? Przecież to przyjemność w czystej postaci! Oderwanie się od codzienności, spojrzenie z dystansem na swoje... więcej »

Dookoła świata na motocyklu - Dookoła świata na motocyklu -- niezwykły film
K. Szreder // 13. 05. 2014

#selfie - modna na nie nie przemija. Zdjęcia z rąsi codziennie zalewają internet, czasami możemy na nich dostrzec piękne krajobrazy czy ciekawe zjawiska. Motocyklista Alex Chacon postanowił "z... więcej »

bagaż motocyklowy Jak dobrze spakować się na podróż motocyklem?
A. Miklewska // 28. 07. 2013

Miesiąc wakacji juz za niami, niektórzy jeszcze nie udali się na zasłużony wypoczynek, a inni już zapomnieli, że byli na urlopie. Są równiez i osoby, które wróciły do domu uboższe o... więcej »

Motopomorzanki Motopomorzanki ruszają na podbój Szlaku Bursztynowego!
K. Szreder // 01. 05. 2013

Motowomen Amber Expedition 2013 to już trzecia  motocyklowa przygoda Stowarzyszenia Motocyklistek Pomorskich MOTOPOMORZANKI Szlakiem Bursztynowym. Motokobiety.pl mają zaszczyt objąć tą... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Podróże

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl