Strona główna » Sporty motorowe » Aktualności - sporty motorowe » Początek czerwca w Płocku zaczyna się na pełnym gazie!

Początek czerwca w Płocku zaczyna się na pełnym gazie!

Drift Masters
Dodano: 17. 05. 2016
Tagi: Drift, Drift Masters Grand Prix, Płock

Pierwszy czerwcowy weekend zapowiada się w Płocku naprawdę imponująco. W związku z tym, organizatorzy dwóch największych imprez łączą siły, zachęcają do wyjścia z domów i zapraszają do Płocka całą Polskę. Miasto przygotowuje atrakcje od samego rana do późnych godzin nocnych.

3 czerwca
już po raz 8 w samym sercu Płocka rozpocznie się Jarmark Tumski. Nie trzeba przekonywać, że warto wybrać się na spacer i zobaczyć, co w tym roku przygotowali organizatorzy. Podczas zbliżającej się edycji po raz pierwszy pojawi się strefa militaria. Spodziewamy się także udziału Wojska Polskiego. Nowością będzie strefa sztuki, która zaprezentuje lokalny dorobek gromadząc płockie organizacje artystyczne, pozarządowe, środowisko malarzy płockich, literatów oraz gości spoza Płocka. Oprócz tego tradycyjnie pojawi się strefa handlowa, kolekcjonerska oraz wyjątkowo bogata strefa dziecięca przygotowana w klimacie STAR WARS i LEGO. Wzorem poprzedniego roku w ostatni dzień jarmarku uczcimy przed ratuszem dzień dziecka.

Drift Masters
Drift Masters
Drift Masters
Po raz 3 w Płocku odbędą się zawody Drift Masters GP. Tak jak w ubiegłym roku na stadionie nafciarzy wylany zostanie asfaltowy tor, na którym rywalizować będą najlepsi drifterzy w stawce. W Płocku zobaczymy m.in. zwycięzcę ligi Drift Masters Grand Prix w sezonie 2014 i 2015, płocczanina, Piotra Więcka z Budmat Auto Drift Team czy zwycięzcę sobotniej rundy w Płocku 2015, 15-letniego Adama Zalewskego. Tegoroczna, nocna sobotnia runda DM GP jako pierwsza w tym sezonie odbędzie się przy pełnym oświetleniu obiektu. Poza widowiskowymi przejazdami kierowców organizatorzy zapewniają moc wrażeń, nie chcą jednak zdradzać wszystkiego.
Pewne jest, że odbędą się pokazy FMX – Freestyle Family czy pokazy ognia Psycho Dolls. Organizatorzy zadbali również by rodzice mogli w pełni poddać się emocjom driftu, dlatego w trakcie zawodów będą mogli zostawić swoje pociechy w strefie dziecięcej pod nadzorem wykwalifikowanych pedagogów. Dla dzieciaków zostało przygotowanych również mnóstwo atrakcji strefa zabawek COBI czy prezentacja gry Assetto Corsa (Techland), nowa rzeczywistość symulatorów i oprogramowania treningowego do sportów motoryzacyjnych. Dzieci do 12. roku życia na zawody wchodzą za darmo!

Drift Masters
Drift Masters
Drift Masters
A jeśli już przy kosztach jesteśmy. Bilety na Drift Master GP już w sprzedaży dostępne w sieci e-Bilet oraz siedzibie POKiS. Za jednodniowy bilet ulgowy należy zapłcić 15 zł normalny to 25 zł. Karnet ulgowy to 25 zł, normalny 35 zł.  Po raz pierwszy w Płocku do nabycia bilety do KLUBU KIBICA DMGP (strefa z cateringiem, alkoholem, relacją TV) - karnet to 90 zł jeden dzień 50 zł. 
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Początek czerwca w Płocku zaczyna się na pełnym gazie!

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: