Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Playboy nagrodził BMW i8

Playboy nagrodził BMW i8

BMW i8
Magazyn Playboy wybrał BMW i8 jako samochód roku 2014. Auto sportowe spod znaku szachownicy triumfuje w kategorii "Styl i piękno".

W uzasadnieniu decyzji członkowie jury podkreślili „wyjątkową urodę” i niepowtarzalny styl BMW i8. Auto zwraca uwagę futurystycznym designem, podkreślającym możliwości technologiczne drzemiące pod maską oraz w kabinie. Proporcje i8 łączą się z typowymi dla BMW cechami stylistycznymi w nowej interpretacji, m.in. unoszonymi do góry drzwiami.

BMW i8
BMW i8
BMW i8
BMW i8 to sportowe auto przyszłości, w którym zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań. Dostrzegło to również gremium przyznające nagrody magazynu Playboy – model producenta z Bawarii miał nawet duże szanse na wygraną także w kategorii "Na szczytach technologii".
BMW i8 wyposażono w układ napędowy o mocy 362 koni, na który składają się 3-cylindrowy turbodoładowany silnik spalinowy oraz motor elektryczny. Kabina pasażerska jest zaś wykonana z tworzywa sztucznego, wzmacnianego włóknem węglowym.

W jury tegorocznej, XXIII edycji konkursu „Samochód Roku” zasiedli Włodzimierz Zientarski, Andrzej Borowczyk, Krzysztof Hołowczyc, Rafał Jemielita oraz Andrzej Koper. Nagrody przyznano łącznie w 19 kategoriach. BMW i8
BMW i8
BMW i8
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Playboy nagrodził BMW i8

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl