Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Pijany i bez prawa jazdy jechał po dziecko

Pijany i bez prawa jazdy jechał po dziecko

policja
Dodano: 02. 04. 2015
Tagi: Policja, Bezpieczeństwo

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Opolu, wykonując zadania w ramach wojewódzkiego zespołu zwalczającego agresywne zachowania na drogach, zatrzymali pijanego mężczyznę. Policjanci podczas patrolu zauważyli osobowego volkswagena, którym jechał 34-latek. Mieszkaniec powiatu opolskiego miał już wcześniej orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.

policja
foto: Policja
policja
foto: Policja
policja
foto: Policja
Policjanci zatrzymali go do kontroli. W trakcie sprawdzania stanu trzeźwości urządzenie pokazało, że miał ponad promil alkoholu w organizmie. Mężczyzna tłumaczył się, że jechał odebrać dziecko z przedszkola.Mieszkaniec powiatu opolskiego już trzeci raz został zatrzymany przez policjantów podczas kierowania samochodem mimo orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów.


34-latek prawo jazdy stracił już w 2014 roku, gdy również usiadł za kierownicę po alkoholu. Za jazdę w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

Pijany i bez prawa jazdy jechał po dziecko

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl