Strona główna » Serwis główny » Aktualności » Pierwszy w historii zlot Camp Jeep PL

Pierwszy w historii zlot Camp Jeep PL

Dodano: 03. 04. 2015
Tagi: Zloty, Jeep, 4x4, Camp Jeep PL

Takiej imprezy jeszcze w Polsce nie było! W dniach 4-7 czerwca w scenerii Jury Krakowsko-Częstochowskiej odbędzie się pierwszy w historii Camp Jeep PL.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas trzydniowej imprezy uczestnicy Camp Jeep PL przeżyją niezapomniane przygody. Specjalnie dla nich zostaną wytyczone trasy turystyczne oraz terenowe o zróżnicowanym stopniu trudności. Te ostatnie wystawią na próbę zarówno umiejętności kierowców, jak i sprawność ich samochodów.


Na trasie uczestników będą wspierać doświadczeni instruktorzy, którzy nie tylko zadbają o bezpieczeństwo, ale też podpowiedzą, jak w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w Jeepach. Wieczorami zaplanowane są natomiast spotkania integracyjne, wspólne kolacje i koncerty.
Organizatorzy podkreślają familijny charakter zlotu i zapraszają do przyjazdu całymi rodzinami. Specjalne atrakcje będą czekać na najmłodszych "jeepersów".

Szczegóły imprezy Camp Jeep PL i formularz rejestracyjny dostępne na stronie campjeep.pl
Autor: .
Źródło: Informacja prasowa
0
Komentarze do:

Pierwszy w historii zlot Camp Jeep PL

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: