Strona główna » Kobieta » Lifestyle » Paulina Krupińska: Nie stresuję się podróżowaniem z dzieckiem. Zabieram córkę wszędzie

Paulina Krupińska: Nie stresuję się podróżowaniem z dzieckiem. Zabieram córkę wszędzie

Paulina Krupińska

Modelka nie boi się podróżowania z dzieckiem. Twierdzi, że nie ma problemu, aby zabierać córkę wszędzie, gdzie się wybiera. Podczas tegorocznych wakacji chce pokazać Antoninie morze. Nie będzie to jednak polskie wybrzeże, lecz południe Europy.

Paulina Krupińska twierdzi, że nie należy do grona mam, które stresuje perspektywa podróżowania z dzieckiem. Nie obawia się też potencjalnych problemów, które mogą utrudniać rodzinne wyjazdy. Antonina już jako półroczne niemowlę towarzyszyła swoim rodzicom w zagranicznym wyjeździe.

Paulina Krupińska
– W tym temacie jestem raczej odważna i nie mam problemu z tym, żeby zabierać córkę ze sobą wszędzie – mówi Paulina Krupińska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka twierdzi, że tym bardziej na wakacyjny wyjazd cała rodzina wybierze się razem.

– Chcę córce w tym roku pierwszy raz pokazać morze –
mówi Paulina Krupińska.

Miss Polonia 2012 zapewnia, że uwielbia polskie morze, a bałtyckie plaże uważa za najpiękniejsze. Tegorocznych wakacji nie spędzi jednak na polskim wybrzeżu, wraz z partnerem, Sebastianem Karpiel-Bułecką, zdecydowali się na zagraniczny wyjazd.

– Chcemy mieć trochę intymności i trochę innej przestrzeni, dlatego wyjeżdżamy na południe Europy – mówi Paulina Krupińska.

Mówi: Paulina Krupińska, modelka, Miss Polonia 2012

 

Autor: .
Źródło: Newseria Lifestyle
0
Komentarze do:

Paulina Krupińska: Nie stresuję się podróżowaniem z dzieckiem. Zabieram córkę wszędzie

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: