Strona główna » Serwis główny » Mama za kierownicą » PacaPod - torby wielofunkcyjne dla zabieganej mamy

PacaPod - torby wielofunkcyjne dla zabieganej mamy

PacaPod
Dodano: 21. 01. 2014
Tagi: Dziecko, Torby, Torebka, PacaPod

Mama to gatunek multifunkcyjny. Podzielność uwagi, ręce jak u ośmiornicy i praktyczność na każdym kroku. Niestety ta ostatnia cecha często nie idzie w parze z dobrym designem. PacaPod - brytyjska marka próbuje ten pogląd zmienić.

Na Polski rynek wkroczyły właśnie torby z systemem 3w1, które służą mamie od początku macierzyństwa przez wiele lat. Konia z rzędem temu, który po pierwszym rzucie oka stwierdzi że jest to torba do wózka. Dzięki systemowi 3w1 będąc na spacerze, u znajomych, w restauracji, nie musimy zabierać zawsze całej torby, a tylko te rzeczy, które są nam akurat potrzebne.

PacaPod
PacaPod
PacaPod
Dodatkowo dużo łatwiej znaleźć potrzebną rzecz, ponieważ wszystko jest posegregowane. Torebka na akcesoria do przewijania zawiera specjalny uchwyt, który pozwala ją zaczepić do wózka jako samodzielną torbę. Do środka można spakować pieluchy, krem czy do osobnego woreczka ubrania na przebranie.
Torebka na jedzenie ochronne termoopakowanie na butelkę, niektóre modele posiadają dodatkowe rączki dzięki czemu możemy wykorzystać je jako plecaczek dla dziecka. Dystrybutorem marki w Polsce jest firma "W Małym Świecie "
PacaPod
PacaPod
PacaPod

PacaPod
PacaPod
PacaPod

Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

PacaPod - torby wielofunkcyjne dla zabieganej mamy

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl