Strona główna » Serwis główny » Aktualności » PKP z promocją dla kierowców

PKP z promocją dla kierowców

PKP PROMO
Dodano: 02. 02. 2016
Tagi: Podróże, Pociąg, PKP

Jedzie pociąg z daleka...a PKP Intercity jedzie z promocją dla kierowców. Najbliższy weekend 6-7 lutego to tańsze bilety dla kierowców. Niezależnie jak daleko w Polskę się wybierasz, bilet w 2 klasie możesz kupić w niskich cenach! Co oznaczają niskie ceny? Dla pociągów TLK i InterCity: 29 zł bez względu na odległość, Express InterCity i Express InterCity Premium: 49 zł bez względu na relację. 

PKP PROMO
PKP PROMO
PKP PROMO
Jak to działa? W dniu wyjazdu musisz kupić bilet w kasie okazując przy tym dowód rejestracyjny samochodu osobowego. Możesz kupić tyle biletów na przejazd, ile miejsc jest wskazanych w dowodzie rejestracyjnym samochodu, który posiadasz. Promocja nie łączy się z innymi ofertami ani ulgami. Pamiętaj aby dowód rejestracyjny zabrać ze sobą w podróż. Będzie on potrzebny przy kontroli biletu.
Zobacz także: Pociąg się spóźnia? Może rekompensata?  »
Mam ogromną nadzieję, że tego typu promocje będą pojawiały się częściej. Na trasie Gdańsk - Warszawa kursuję dość często i przyznaję, że podróże pendolino totalnie mnie uprzedziły do innych środków transportu. Jest bardzo wygodnie, obsługa bardzo serdeczna no i jest czysto, drobnym minusem może być brak wifi, ale można ten czas wykorzystać na książkę no i cena... Owszem bilety za 49 zł są dostępne, ale nie zawsze doskonale zgrane z naszym grafikiem. 
Autor: K. Szreder
0
Komentarze do:

PKP z promocją dla kierowców

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka:

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl