Strona główna » Tagi - Serwis główny » Opony
Zmiana koła A czy ty umiesz zmienić koło w swoim aucie?
K. Szreder // 14. 03. 2016

Kurs nauki jazdy w Polsce - każdy na jego temat jakieś przemyślenia ma, mniej lub bardziej optymistyczne. W zasadzie wszystkie prowadzą do jednego wniosku - w Polsce większość szkół uczy jak... więcej »

Części, wyposażenie i płyny do samochodów: kupujesz - sprawdzaj
. // 07. 01. 2015

Płyny do spryskiwaczy, akumulatory, opony i części do samochodów - ich sprzedaż podlega ściśle określonym przepisom, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa i ograniczenie... więcej »

Continental ContiWinterContact TS850 Najlepsze opony zimowe na sezon 2014/2015 według ADAC
. // 01. 12. 2014

Przy wyborze opon do samochodu coraz więcej kierowców bacznie przygląda się wynikom, jakie poszczególne modele osiągnęły w niezależnych testach. Jedne z najpopularniejszych to te... więcej »

Jazda na zimówkach – nieobowiązkowa, ale bezpieczna
. // 23. 11. 2014

Już 2 lata temu pojawił się pomysł, aby wprowadzić w Polsce obowiązek wymiany opon na zimowe w okresie od 1 listopada do 31 marca. Sprawa była szczególnie mocno dyskutowana 12 miesięcy temu,... więcej »

Gdzie w Europie obowiązują opony na zimę?
. // 15. 10. 2014

W Polsce od 1 listopada rozpoczyna się tzw. okres zimowy. W naszym kraju nie ma obowiązku wymiany opon na zimowe, ale jesteśmy pod tym względem w mniejszości. Sprawdź, gdzie w Europie trzeba... więcej »

opony zimowe Dlaczego używanie opon zimowych jest tak istotne?
ED // 25. 11. 2013

W Finlandii, Szwecji, Niemczech, na Łotwie oraz Litwie – w tych państwach funkcjonuje nakaz jazdy na zimowych oponach. W Polsce od pewnego czasu posłowie zastanawiają się,... więcej »

Następne »
Brak galerii dla tagu: Opony

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl