Strona główna » Tagi - Samochody » Opel Adam
Opel Adam Unlimited Opel Adam Unlimited - personalizuj ile możesz
K. Szreder // 18. 01. 2016

Nie wszyscy szukają aut ogromnych, które pomieszczą zapasy z Lidla na 2 miesiące pozwolą przewieźć pralkę, wózek dziecięcy, psa i akwarium z rybkami. Niektórym wstarczy, że bagażnik... więcej »

Opel Adam Rocks S Opel Adam Rocks S- gdy chcesz więcej
K. Szreder // 09. 04. 2015

Już 17 kwietnia przed szeroką publicznością zgromadzoną na salonie motoryzacyjnym w Amsterdamie zadebiutuje Opel Adam Rocks w wersji "S".Auto ma łączyć w sobie funkcjonalność miejskiego... więcej »

Opel ADAM Bryan Adams Opel ADAM Bryan Adams - na pomoc potrzebującym
K. Szreder // 14. 10. 2014
Tagi: Opel, Opel Adam

Nie jesteśmy w stanie naprawić całego świata, ale to nie znaczy że nie warto próbować. Wielu artystów wykorzystuje swoje możliwości,kontakty i pieniądze by pomagać innym. więcej »

OPEL ADAM S Opel Adam S - mały i mocny!
K. Szreder // 18. 09. 2014

Mały, ale wariat! Klienci pokochali najmniejszego w gamie Opla Adama, producent od początku 2013 roku zebrał już ponad 100 000 tysięcy zamówień na mieszczucha. W czasie salonu samochodowego w... więcej »

Opel Adam S Opel Adam S - mała rakieta gotowa do startu
ED // 15. 03. 2014

Tak niemiecka marka przedstawia nową wersję Opel Adam S, która jeszcze jako prototyp produkcyjny ujrzała światło dzienne podczas wystawy w Genewie. Autko wyposażono w turbodoładowany silnik... więcej »

Opel Adam Rocks Opel Adam teraz jako crossover
ED // 19. 02. 2014

Z okazji wystawy w Genewie niemiecki producent zaprezentuje produkcyjną wersję modelu Opel Adam Rocks, który został stworzony jako modny, miejski crossover. Samochód bazuje na aucie... więcej »

Następne »