Strona główna » Tagi - Samochody » Opel
Opel GT Concept Opel GT Concept - sportowiec z przyszłości
. // 28. 01. 2016

Mamy pierwsze oficjalne zdjęcia modelu Opel GT Concept. Według niemieckiej marki tak właśnie będą wyglądały samochody sportowe w przyszłości. Opel GT Concept zaprezentuje się publiczności... więcej »

Opel Adam Unlimited Opel Adam Unlimited - personalizuj ile możesz
K. Szreder // 18. 01. 2016

Nie wszyscy szukają aut ogromnych, które pomieszczą zapasy z Lidla na 2 miesiące pozwolą przewieźć pralkę, wózek dziecięcy, psa i akwarium z rybkami. Niektórym wstarczy, że bagażnik... więcej »

Honda Civic Tourer Active Life Honda i Opel nie dla spaślaków
K. Szreder // 10. 09. 2015

Nie ma mocnych, teraz wszyscy są fit, teraz wszyscy są aktywni. Nie śmigasz z endomondo na rowerze lub rolkach, wstydź się. W gruncie rzeczy to moda potrzebna, nasze dzieciaki tyją w europie... więcej »

Nowy Opel Astra Nowy Opel Astra oficjalnie
. // 02. 06. 2015

Nowy Opel Astra będzie miał swoją światową premierę na Międzynarodowym Salonie Motoryzacyjnym we Frankfurcie, który odbędzie się jesienią bieżącego roku (17–27 września). więcej »

Opel Karl Opel Karl - najmłodszy w rodzinie!
K. Szreder // 29. 05. 2015
Tagi: Opel, Opel Karl

Oto nasza odpowiedź na zatłoczone ulice, trudności z parkowaniem i rosnące koszty. Nazywa się KARL i charakteryzują go wysoka jakość, niewielkie gabaryty i poważne zamiary. więcej »

Opel Adam Rocks S Opel Adam Rocks S- gdy chcesz więcej
K. Szreder // 09. 04. 2015

Już 17 kwietnia przed szeroką publicznością zgromadzoną na salonie motoryzacyjnym w Amsterdamie zadebiutuje Opel Adam Rocks w wersji "S".Auto ma łączyć w sobie funkcjonalność miejskiego... więcej »

Następne »« Poprzednie

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl