Strona główna » Tagi - Serwis główny » Odjechane
zwiedzanie Londynu czołgiem Bentleye są już niemodne - teraz zwiedza się Londyn czołgiem
E. Domańska // 16. 11. 2015

Londyn to jedno z tych miast, w którym jest wiele do zobaczenia. Teraz na zwiedzających czeka dodatkowa atrakcja. Zapomnijcie o taksówkach, dwupiętrowych autobusach, a nawet limuzynach. więcej »

sciezka dla spieszacych sie na zakupy Ścieżki dla rozmawiających przez telefony komórkowe i dla spieszących się na zakupy
E. Domańska // 05. 11. 2015

Dokąd zmierza i pędzi ten świat? Pochmurny jesienny dzień sprzyja filozoficznym przemyśleniom. Od urodzenia mieszkam w dużym mieście i na co dzień, podobnie jak całe moje miasto, żyję w... więcej »

Racing & Emotion Racing & Emotion i kultowe fotele Ball Chair
K. Szreder // 30. 09. 2015

Ball Chair czyli klasyka designu. Projekt powstał w 1966 roku w domowym zaciszu Eero Aarnio, kiedy to został ojcem i szukał miejsca w którym może schować się przed domowym gwarem. więcej »

pogrzeb psa audi Ostatnia droga w Audi A8
K. Szreder // 19. 09. 2015

Biznes to biznes, zarabia się teraz na wszystkim nie ma pewności, że knajpa z hummusem będzie zawsze miała klientów, ale taka pewność jest w przypadku branży funeralnej, śmierci się nie... więcej »

Zurych Velokafi Velokafi: wsiądź na rower i wpadnij na kawę do Zurychu
E. Domańska // 11. 09. 2015

Liczba rowerzystów w Szwajcarii nieustannie wzrasta i szacuje się, że ich liczba do roku 2025 podwoi się. Władze Zurychu mając na uwadze te szacunki opracowały program „Stadtverkehr 2025”,... więcej »

Lexus Hoverboard - lewitująca deskorolka Lexus Hoverboard - lewitująca deskorolka
. // 07. 08. 2015

W czerwcu Lexus zaprezentował światu lewitującą deskorolkę Hoverboard. Dziś możemy zobaczyć, na co stać to niecodzienne urządzenie. Projekt Lexus Hoverboard rozpoczął się 18 miesięcy... więcej »

Następne »« Poprzednie
Brak galerii dla tagu: Odjechane

Filtry do Twojego samochodu można znaleźć na topczescizamienne.pl