Strona główna » Samochody » Aktualności - samochody » Octavia III po liftingu - pierwsze oficjalne zdjęcia

Octavia III po liftingu - pierwsze oficjalne zdjęcia

Skoda Octavia III
Kompaktowy bestseller czeskiej marki doczekał się face-liftingu. Oto pierwsze zdjęcia nowej Skody Octavii 2017 – oficjalne.

W oczy najbardziej rzuca się układ reflektorów, z których każdy podzielono na dwie węższe, niesymetryczne części. Wedle życzenia można do samochodu zamówić pełne światła LED-owe. Bardziej wyeksponowano też same logo producenta. Czy Octavia nie zapatrzyła się trochę na swojego większego brata – czyli Skodę Kodiaq, któremu pozazdrościła szerokiego, masywnego przodu?

Skoda Octavia III
Skoda Octavia III
Skoda Octavia III
W ramach liftingu Octavii III ulepszono ofertę w zakresie pokładowych systemów multimedialnych oraz możliwości przyłączeniowych. Do tego nowe rozwiązania, których zadaniem jest wspierać i ułatwiać pracę kierowcy. To na przykład asystent przydatny podczas manewrowania z przyczepą, udoskonalony system parkowania oraz awaryjne hamowanie z funkcją wykrywania pieszego.
Simply Clever
Codzienną eksploatację samochodu ułatwi natomiast kluczyk z pamięcią preferowanych ustawień dla kilku różnych użytkowników, podgrzewana kierownica, składane stoliczki w oparciach przednich foteli oraz wyjmowana latarka, którą znaleźć można w bagażniku wersji kombi.
Skoda Octavia III
Skoda Octavia III
Autor: .
Źródło: samar
0
Komentarze do:

Octavia III po liftingu - pierwsze oficjalne zdjęcia

Dodaj komentarz

Nick:
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować tutaj »
Wpisz kod z obrazka: